Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal

Altı öykünün bir araya geldiği Bohemya'da Skandal, ünlü dedektifin hayranlarına macera dolu bir yolculuk vadediyor. Sherlock Holmes seven okurlar için tavsiye ederim.

Responsive image
YAZAR
Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU
1,35 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055385880

PDF formatında Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Sherlock Holmes, Irene Adler ile "Bohemya'da Skandal" hikayesinde tanışır ve onu alt etmeyi başaramaz. Holmes, ilk ve son kez bir kadın tarafından gölgede bırakılır ve oyuna getirilir. Bu hikaye dışındaki bütün hikayelerde ise kadınlar kurban olarak tasvir edilirler. Ancak Sherlock Holmes'ün zekasını aşan tek kadın Irene Adler, bu açıdan diğerlerinden çok farklıdır. Holmes'ün Irene Adler'a aşk benzeri hiçbir duygu beslemediğini bilmemize rağmen, şu bir gerçektir; "Holmes için sadece bir kadın vardı ve o kadın da belirsiz ve şüpheli bir hatırası olan Irene Adler"dı. "Bohemya'da Skandal" hikayesinde Sherlock Holmes ile beraber gizli fotoğrafı bulmak için serüvenin içine dalacak, hikayede hem yenilgiyi hem de zaferi bir arada bulacaksınız.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 157Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Marcel 


Sherlock Holmes Bohemya'da Skandal. Kdv Dahil. : 9,26 TL. Önerileriniz. Sherlock Holmes Bohemya'da Skandal. YAZAR. : Sir Arthur Conan Doyle.