Bilgi Avcısı

Bilgi Avcısı. Çekici, Hızlı ve Tehlikeli… Ankara'dan başlayıp Afrika ve Amerika'ya dek uzanan öyküsüyle Bilgi Avcısı, güven ve ihanetin, ölüm ve yaşamın da hikâyesi..

Responsive image
YAZAR
Taylor Stevens
DOSYA BOYUTU
7,35 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055514761

PDF formatında Bilgi Avcısı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bilgi Avcısı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Çekici, Hızlı ve Tehlikeli…Ankara'dan başlayıp Afrika ve Amerika'ya dek uzanan öyküsüyle Bilgi Avcısı, güven ve ihanetin, ölüm ve yaşamın da hikâyesi..Uçlarda yaşayan bir kadın, sırt çevirdiği bir geçmiş, ruhunun derinliklerinde hiçbir şeyin kapatamadığı bir boşluk ve inanılmaz bir aksiyon...Vanessa Munroe, çok gizli bilgilerle sırların kokusunu alan, inanılmaz yetenekleri olan çok zeki bir bilgi avcısıdır.Büyük şirketlerin ve devletlerin gözdesidir. Fakat bu seferki işi biraz farklıdır. Yeni görevi zengin bir işadamının Afrika'da kaybolan kızını bulmaktır. Munroe içinse bunun anlamı çocukluğunun geçtiği ve ruhunun defalarca yara aldığı topraklara dönmesidir. Fakat bu yolculuğunda yalnız değildir; zengin işadamının tuttuğu Miles Bradford da ona eşlik edecektir."Stieg Larsson'ın Ejderha Dövemeli Kızı'nı aratmıyor."USA Today"Stevens'ın ilk romanıyla okur yeni bir kahramanla tanışıyor: Vanessa Michael Munroe. Her ne kadar Stieg Larsson'ın Lisbeth Salander'ına benzese de dikkati üzerine çekmek için bir kovana çomak sokmuyor. Aksiyon severler, bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlanacaklar."Publisher WeeklySayfa Sayısı: 392Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Feniks Kitap 


Çekici, Hızlı ve Tehlikeli… Ankara'dan başlayıp Afrika ve Amerika'ya dek uzanan öyküsüyle Bilgi Avcısı, güven ve ihanetin, ölüm ve yaşamın da hikâyesi..